top of page

GÜNLÜK TEKNE PROGRAMI

Tekne çıkış saati: 10.00

Tekne dönüş saati: 16.00/17.00

Dalış programı: 2 farklı dalış noktasında düzenlenen dalışlardan oluşur. Tüm ekipmanlar teknede bulunmaktadır. Dalış aralarında öğle yemeği servisi vardır.

Tekne çıkış yeri: Halikarnas iskelesi Kumbahçe Mahallesi, Bodrum / Muğla.

Tekne: Denizciler

SERTİFİKALI DALICILAR İÇİN

GÜNLÜK PROGRAM

AŞKIN DIVING /1987

Günlük ya da haftalık paket olarak alabileceğiniz dalışları içerir. Dalışlar, Bodrum'a 10 ila 45 dakika arasında değişen uzaklıklarda, sportif dalışa özel bölgelerde, iki farklı dalış noktasında gerçekleşmektedir. Teknemiz ve dalış noktalarıyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

Dalıcıların yanlarında belgelerini ve kayıt defterlerini getirmeleri rica olunur.

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN

 

DENEME DALIŞLARI

AŞKIN DIVING /1987

Daha önce dalmamış ve sualtını merak eden herkes için tek dalışlık bir 'Scuba'ya giriş' deneyimidir. Tüplü dalışın temel prensiplerini ve dalış malzemesini anlatan 20 dakikalık bir mini-ders sonrasında, eğitmenle birlikte en az 20 dakika,  en fazla 35 dakika süreli ve 8 metreyi geçmeyecek şekilde planlanan dalışlardır. Daha önce bu programa katılmış olanlar tekrar katılabilirler.

TAZELEME DALIŞLARI

AŞKIN DIVING /1987

1 sene ya da daha fazla dalış yapılmaması halinde tüm lisanslı dalıcılara önerilen, fakat mecburi olmayan, toplam 2  dalış içeren bir programdır. İlk dalış teori&pratik içeren hatırlatma eğitimi, ikinci dalış ise standart dalış olarak düzenlenir.

bottom of page