top of page

BAŞLANGIÇ KURSLARI

AŞKIN DIVING /1987

PADI SCUBA DIVER KURSU

Hem uluslararası bir dalış sertifikası almak istiyorsunuz, hem de yeterli zamanınız yok ! O zaman bu kurs sizin için biçilmiş kaftan.

PADI Scuba Diver kursu, PADI Open Water Diver Kursu için bir temel niteliğindedir. Bundan böyle, ister program sonunda almaya hak kazanacağınız 12 metre limitli uluslararası sertifikanızla bu kritere uygun dalışlar yapın ya da uygun vakti yakaladığınızda "cepte" olan bazı temel eğitim ve becerilerinizin üstüne katarak bir üst seviye yani PADI Open Water Diver Kursu'na katılın.  

Kurs, teorik ve pratik eğitimlerin, sığ su dalışları ve 2 açık deniz dalışının olduğu 2 günlük süreyi kapsar.

CMAS 1 * / PADI, SSI OPEN WATER

Bu kurs, sizin kendi ellerinizle inşa ettiğiniz geleceğinizin farklı bir boyuta geçmesi için attığınız ya da şu an siz bilmeseniz bile profesyonel anlamda bu işle ilgilenmenize vesile olacak o adım olabilir. Neden olmasın ?

4 gün süren bu kursla, teorik ve pratik eğitimlerin yanı sıra, sığ su eğitimleri ve 4 açık deniz dalışı sonunda 18. limitli uluslararası lisans almaya hak kazanırsınız.

DEVAM KURSLARI

AŞKIN DIVING /1987

CMAS 2 * / PADI, SSI ADVANCED OPEN WATER DIVER KURSU

Dalış bilgi ve becerilerinizi geliştirmek için tasarlanmış bir kurstur. Teorik ve pratik eğitimin olduğu 5 adet dalışı içerir. Her bir dalış PADI Uzmanlık Kurslarının denk gelen kursunun bir dalışı olarak sayılabilir, ya da daha önce bir Uzmanlık Kursu aldıysanız, PADI Advanced Open Water Diver Kursu'nun bir dalışını kapsayıp kapsamayacağı konusunda eğitmeninizle görüşebilirsiniz.

CMAS***/PADI RESCUE DIVER / SSI ADVANCED ADVENTURER KURSU

Su altında ve dalışla ilgili herhangi bir durum esnasında karşılaşabileceğiniz problemleri çözmeniz ve önlemeniz için gerekli tüm bilgi, beceri ve özgüveni sağlayabileceğiniz bir kurstur.

İyi bir buddy olma yolunda, gerektiğinde diğer dalgıçlara yardımınızın dokunabilmesi için ve en önemlisi tüm dalışlarınızda problem çözme becerilerinizle özdeşleşebilmenizi sağlamak için son derece gerekli bir kurstur.

Emergency Training/ Padi EFR (Emergency First Response )ve daha ileri seviyeler eğitim programlarımız dahilindedir.

UZMANLIK KURSLARI

AŞKIN DIVING /1987

Dalış tecrübe gerektirir. Aşağıdaki konularda uzmanlaşarak kendinizi daha da geliştirebilirsiniz.

 

Batık Dalışı, Derin Dalış, Dijital Su altı Fotografçılığı, Mükemmel Yüzerlilik, Balık Tanımlama Dalışı, Tekne Dalışı, Kovuk Dalışı, Akıntı Dalışı, Navigasyon Dalışı, Ekipman Uzmanı, Çoklu Kademe Dalışı, Kamu Güvenliği Dalışı, Arama Kurtarma Dalışı, Su altı Doğası Dalışı, Su altı Video, Özel Uzmanlıklar.

bottom of page